Kontraktim
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-400 Myślenice
ul. Drogowców 3
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 533 088 999
E-mail: office@kontraktim.com
Strona www: https://kontraktim.c...


Ocena: 0

Kontraktim to firma zajmująca się projektowaniem i kompleksową budową hal przemysłowych i magazynowych: przedsiębiorcy chcący współpracować z Kontraktim nie muszą znać się na budowie takich obiektów, nie muszą posiadać umiejętności ich projektowania, ani nawet znajomości technologii, na której się opierają. Kontraktim jest firmą z doświadczeniem we wszystkich aspektach kompleksowej budowy hal produkcyjnych i magazynowych.

Dla firmy Kontraktim design jest szczególnie ważnym czynnikiem. Od tego (i od pomysłu na halę) zaczyna się działanie. Dobry projekt uwzględnia przeznaczenie hali. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że sama konstrukcja obiektu może wpływać na wydajność pracy zajmującego ją zakładu przemysłowego lub magazynu. Warto więc zadbać o to, aby hala była dobrze zaplanowana pod względem ergonomicznym. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest wybór firmy takiej jak Kontraktim.

W miarę jak Państwo opowiadają o swoich propozycjach, potrzebach i działalności, firma stara się dobrać najlepszy rozmiar, technikę budowy i dodatkowe elementy dla Państwa hali. Doświadczeni pracownicy podejmują się wyzwań związanych z każdym projektem. Posiadają również umiejętności miękkie, wykorzystując wiedzę i umiejętności zdobyte w innych obszarach działalności firmy. Kontraktim zarządza i koordynuje wykonawcami robót ziemnych, wykonawcami fundamentów, dostawcami urządzeń przemysłowych itp. Ponieważ Kontraktim sprawnie przeprowadza wszystkie procesy, hala jest natychmiast gotowa do użytku. Można to określić jako kompleksowe budowanie hal.

Przedsiębiorcy, którzy rozważają budowę hali na potrzeby prowadzenia firmy produkcyjnej lub magazynu, mogą uznać, że warto wysłać zapytanie ofertowe do firmy Kontraktim. Formularz zapytania można znaleźć na ich stronie internetowej pod adresem https://kontraktim.com/. Znajdziecie tu Państwo również szczegóły dotyczące firmy i jej działalności. Optymalizacja kosztów i terminowość realizacji zamówień są szczególnie doceniane w przypadku firmy Kontraktim.

Wyświetleń: 508
Komentarze