INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE – 5 lutego 2017 r.

P I Ą T A    N I E D Z I E L A    Z W Y K Ł A

 

 

  1. W dzisiejszą niedzielę 5 lutego, przypada niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną, serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek 6 lutego wspomnienie św. Męczenników  Pawła Miki i Towarzyszy. W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w całym Kościele Powszechnym obchodzimy XXV Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godz. 17.45 zapraszamy wszystkich chorych na nabożeństwo do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii i o godz. 18.00 zapraszamy na specjalną Mszę św. o uzdrowienia i błogosławieństwo dla wszystkich chorych i cierpiących. Serdecznie prosimy rodzinę, sąsiadów i znajomych o pomoc w dotarciu chorym do kościoła na to nabożeństwo.
  3. Ministranci w dniu dzisiejszym będą zbierać po każdej Mszy św. ofiary na seminarium duchowne, czyli na wykształcenie i utrzymanie kleryków. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę i za tę troskę o przyszłe duchowieństwo warszawskie.
  4. Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i w nauce w nadchodzącym tygodniu, /ostatnim przed feriami/.