INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE  –  30 września 2018 r.

DWUDZIESTA    SZÓSTA    NIEDZIELA     ZWYKŁA

 

 

1.  Od jutra rozpoczynamy  nabożeństwa różańcowe, które w naszej świątyni będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej około godz. 18.40, a w niedziele i święta o godz. 18.00. Informujemy, że za odmówienie jednej części różańca czyli 5 tajemnic, w kościele, a także w rodzinie  można uzyskać odpust zupełny.

2.  W  tym tygodniu obchodzimy:  jutro 1 X wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła;    we wtorek 2 października wspomnienie  św. Aniołów Stróżów;    w czwartek  4 .X. wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;    w piątek, 5.X. wspominamy św. Siostrę Faustynę Kowalską, Dziewicę; w przyszłą niedzielę, dnia 7 października przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3.  W tym tygodniu obchodzimy : pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.  Zapraszamy na Msze św. wotywne o godz. 18.00.

4.  Ks. Marcin zaprasza lektorów, ministrantów i kandydatów na zbiórkę, w pierwszy piątek miesiąca – 5 października na Mszę św. o godzinie 18:00.

5.  Życzymy wszystkim obecnym radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz  wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego  błogosławieństwa w pracy i w nauce   w nadchodzącym tygodniu.