INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE  –  3 września 2017r.

DWUDZIESTA    DRUGA    NIEDZIELA     ZWYKŁA

 

 

  1. Dzisiaj o godz. 18.00 zostanie odprawione nabożeństwo różańca fatimskiego z procesją eucharystyczną. Serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo wszystkie zespoły parafialne.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 ks. Adam zaprasza panie na pierwsze po wakacjach, comiesięczne zebranie Żywego Różańca pierwszej  i drugiej Róży parafii św. Barbary.
  3. Po wakacyjnej przerwie powracamy do sprawowana Mszy św. z udziałem dzieci szkolnych i ich rodziców w każdą niedziele o godz. 11.30. Obowiązek dotyczy szczególnie dzieci komunijnych.
  4. W przyszłą niedzielę prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą tornistry i przybory szkolne, zeszyty i książki. Zostaną one pobłogosławione. Będziemy prosili Pana Boga o dary Ducha świętego oraz o szczęśliwy nowy rok szkolny i katechetyczny.
  5. Natomiast spotkanie dzieci, które przystąpią w tym roku szkolnym do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w  niedzielę dnia 17 września na Mszy św. sprawowanej o godz. 11.30.
  6. W piątek dnia 8 września obchodzimy Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy na główną Mszę św. o godz. 18.00. W tym uroczystym dniu ks. Marcin zaprasza wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów na pierwsze spotkanie po wakacjach o godz. 17.30 w zakrystii.
  7. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 13.00 uroczystą Mszą Świętą chór Cantores Sanctae Barbarae, po wakacyjnej przerwie, rozpoczyna kolejny rok pracy artystycznej i posługi w naszej parafii.
    Próby chóru odbywają się we wtorki i piątki o godz. 19.00 w parafialnej sali  "Roma". Zachęcamy do śpiewania w naszym chórze.
  8. Życzymy wszystkim obecnym radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz  wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i w nauce   w nadchodzącym tygodniu.