INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 27 sierpnia 2017 r.

INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE  -  27 sierpnia 2017 r.

DWUDZIESTA    PIERWSZA    NIEDZIELA     ZWYKŁA

 

 

 1. Jutro w dniu 28 sierpnia, w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo w intencjach o uzdrowienia na ciele i na duszy oraz o uzdrowienia relacji w rodzinach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie sprawowanym tylko jeden raz w miesiącu.
 2. W piątek w całym kraju obchodzimy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej, na wszystkich Mszach świętych polecamy Bogu poległych w obronie naszej Ojczyzny.   
 3. Od  1 września kończymy porządek wakacyjny w naszej parafii. Msze św. będą sprawowane w dni powszednie o godz. 6.30, 7.30, 8.00, 15.00 wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wieczorna  o godz. 18.00. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach. Dnia 1 września przed południem będą sprawowane Msze św. szkolne. Uczniów, Dyrekcję Szkół, Nauczycieli i Katechetów polecamy modlitwie naszych wiernych i prosimy dla nich o dary Ducha św. i pomoc w nauce w tym nowym roku szkolnym i katechetycznym.
 4. Kancelaria parafialna po wakacjach od września będzie czynna w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach od 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 10.00 do 12.00.
 5. Z racji pierwszego piątku miesiąca oczekujemy na zgłoszenia do  chorych, którzy pragną przyjmować Pana Jezusa w Komunii św. Księża będą zapisywać adresy w kancelarii i w zakrystii.
 6. Władza Archidiecezjalna odwołała Księdza Marka Iwańskiego, dotychczasowego wikariusza naszej parafii i mianowała wikariuszem w parafii św. Maksymiliana Kolbe w Warszawie. Serdecznie ks. Markowi dziękujemy za wspaniałą pracę w parafii św. Barbary i życzymy wiele błogosławieństwa Bożego na nowej placówce. Jednocześnie został mianowany na stanowisko wikariusza ks. Marcin Kościecha z parafii św. Marii Magdaleny w Magdalence. Ks. Marcina polecamy serdecznym modlitwom wiernych.
 7. Życzymy wszystkim obecnym radosnego przeżywania Dnia Pańskiego     oraz  wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i na tych króciutkich wakacjach w nadchodzącym tygodniu.

   

   

   

   

About Author: X.Maciej

Secured By miniOrange