INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE  –  26 sierpnia 2018 r.

Uroczystość  Najświętszej  Maryi  Panny  Częstochowskiej

DWUDZIESTA    PIERWSZA    NIEDZIELA     ZWYKŁA

 

 

 

1.  Jutro w dniu 27 sierpnia, w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo w intencjach o uzdrowienia na ciele i na duszy oraz o uzdrowienia relacji w rodzinach. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie sprawowanym tylko jeden raz w miesiącu.

2.  W sobotę dnia 1 września,  w całym kraju obchodzimy 79 rocznicę wybuchu Drugiej Wojny Światowej, na wszystkich Mszach świętych polecamy Bogu poległych w obronie naszej Ojczyzny.    W tym dniu także przypada pierwsza sobota miesiąca.

3.  W tym tygodniu obchodzimy:  w poniedziałek 27.sierpnia wspomnienie św. Moniki;   we wtorek 28 sierpnia przypada wspomnienie św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;   w środę obchodzimy wspomnienie św. Jana Chrzciciela.

4.  Od  1 września kończymy porządek wakacyjny w naszej parafii. Msze św. będą sprawowane w dni powszednie o godz. 6.30, 7.30, 8.00, 15.00 wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wieczorna  o godz. 18.00. W tym tygodniu obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach. Kancelaria parafialna po wakacjach od września będzie czynna w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek w godzinach od 16.00 do 17.30 oraz w sobotę od godz. 10.00 do 12.00.

5.  Życzymy wszystkim obecnym radosnego przeżywania Dnia Pańskiego     oraz  wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i na tych króciutkich wakacjach w nadchodzącym tygodniu.