INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE – 26 grudnia 2017 r.

Święto  św. Szczepana, Pierwszego Męczennika

 

 

1.  Dzisiaj o godz. 18.00 tradycyjnie zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne przy żłóbku nowonarodzonego Pana Jezusa, czyli na śpiewanie kolęd.

2.  W tym tygodniu obchodzimy:  jutro, w środę 27.XII. obchodzimy Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty;   w czwartek 28.XII. obchodzimy Święto św. Młodzianków Męczenników;   w piątek 29.XII. obchodzimy piąty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego;   w sobotę 30.XII. obchodzimy szósty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego.

3.  W niedzielę, 31 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy na ostatnią Mszę św. w starym roku 2017 oraz na specjalne nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne o godz. 18.00. Na zakończenie zostanie odśpiewany w intencji dziękczynnej hymn „Ciebie Boga Wysławiamy”. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich wiernych, a szczególnie asystę kościelną, bielanki, ministrantów i lektorów.

4.  Z wizytą duszpasterską udamy się do naszych parafian w Nowym 2018 r. od wtorku czyli w dniu 2 stycznia. Szczegóły kolędy będą podane w najbliższą niedzielę.

5.  Życzymy  wszystkim  obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Oktawy Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego Błogosławieństwa w pracy a dziatwie szkolnej udanych ferii w nadchodzącym tygodniu.