INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE – 26grudnia 2016r.

Święto  św. Szczepana, Pierwszego Męczennika

 

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy:  jutro we wtorek 27.XII. obchodzimy Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty;   w środę 28.XII. obchodzimy Święto św. Młodzianków Męczenników;   w czwartek 29.XII. obchodzimy piąty dzień w Oktawie Narodzenia Pańskiego;   w piątek 30.XII. obchodzimy Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. W sobotę, 31 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na ostatnią Mszę św. w starym roku 2016 oraz na specjalne nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne. Na zakończenie zostanie odśpiewany w intencji dziękczynnej hymn „Ciebie Boga Wysławiamy”. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian, a szczególnie wiernych, asystę kościelną, bielanki, ministrantów i lektorów.
  3. W najbliższą niedzielę 1 stycznia, przypada niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 odbędzie się pierwsze w nowym roku nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną, serdecznie zapraszamy.
  4. Z wizytą duszpasterską udamy się do naszych parafian w Nowym 2017 r. od poniedziałku czyli w dniu 2 stycznia. Szczegóły kolędy będą podane w najbliższą niedzielę przypadającą w dniu 1.I.2017r.
  5. Życzymy  wszystkim  obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Oktawy Narodzenia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego Błogosławieństwa w pracy a dziatwie szkolnej udanych ferii w nadchodzącym tygodniu.