INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE –21 stycznia 2018r.

T R Z E C I A    N I E D Z I E L A    Z W Y K Ł A

 

 

1.  Tradycyjnie w trzecią niedzielę miesiąca Msza św.- suma o godz. 13.00  jest sprawowana w języku łacińskim. Serdecznie zapraszamy.

2.  Od wielu lat w dniach od 18 do 25 stycznia rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan. Serdecznie zapraszamy na modlitwę o godz. 18.00.

3.  Trzecia Msza św. wypominkowa zostanie odprawiona jutro w poniedziałek dnia 22 stycznia 2018 r. o godz. 18.00. Czytanie imion i nazwisk naszych zmarłych przeplatanych modlitwą różańcową  rozpocznie się od godz. 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4.  Dzisiaj w dniu 21 stycznia, przypada dzień imienin ks. Prałata dra Jarosława Kośli, Oficjała sądu Metropolitalnego Warszawskiego. W intencji Dostojnego Solenizanta będziemy się modlić na Mszy św. za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy dzisiaj na summie o godz. 13.00, serdecznie wszystkich zapraszamy. Tradycyjnie  także w dniu 21 stycznia obchodzimy wsp. św. Agnieszki oraz  Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ogromne kochające serce dla nas wnuków i prawnuków. Zapraszamy dzisiaj na uroczystą Mszę św. o godz. 13.00.

5.  W przyszłym tygodniu obchodzimy drugi tydzień ferii zimowych.  Wizyta duszpasterska jest zawieszona, a kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek w godz. od 16.00 do 17.30.  W bardzo ważnych sprawach prosimy o kontakt z księżmi każdego dnia po Mszy św. porannej lub wieczornej.

6.    Życzymy wszystkim  obecnym na Mszy św. radosnego  przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Błogosławieństwa Bożego w pracy i na feriach zimowych w nadchodzącym tygodniu.