INFORMACJE  DUSZPASTERSKIE – 19  lutego  2017 r.

S I Ó D M A    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

 

 

  1. W tym tygodniu w czasie trwania ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i w czwartek od godz. 16.00 do 17.30. Oczywiście w sprawach ważnych, księża są do dyspozycji parafian  każdego dnia  po Mszy św. o godz. 8.00 lub o godz. 18.00
  2. Jutro  20  lutego  o  godz.  18.00  zostanie   odprawiona  4  Msza  św.

     

    wypominkowa za naszych kochanych zmarłych. Od godz. 17.30 rozpoczniemy czytanie imion i nazwisk poleconych w tej Mszy św., przeplatanych modlitwą różańcową. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.

  3. W tym tygodniu obchodzimy:   w środę 22 lutego – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła;   w czwartek 23 lutego – wspomnienie św. Polikarpa, Biskupa i Męczennika.
  4. W każdy wtorek na 15 min. przed wieczorną Mszą św. jest odprawiane nabożeństwo  do św. Antoniego Padewskiego. W środę zapraszamy na nowennę do M.B. Nieustającej Pomocy, natomiast w czwartek w naszym kościele, na kwadrans przed Mszą św. wieczorną jest odprawiane nabożeństwo do świętego Jana Pawła II-go z oddaniem czci relikwiom przez ucałowanie. Intencje na te Msze św. wotywne składamy do puszek znajdujących się przy ołtarzu.
  5. Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i w czasie ferii dla dzieci i młodzieży w nadchodzącym tygodniu.