INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE  – 17 czerwca  2018 r.

J E D E N A S T A    N I E D Z I E L A    Z W Y K Ł A

 

 

1.  Przypominamy o nabożeństwach sprawowanych w naszej parafii a są to: we wtorki od godz. 17.45 nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego; w środy, od godz. 17.45 jest odprawiane nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; natomiast w czwartki od godz. 17.45 nabożeństwo do św. Ojca św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii. Niezależnie od tych nabożeństw przez cały czerwiec trwa nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy do udziału w powyższych nabożeństwach.

  1.   Zakończenie Roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w następującym porządku: Gimnazjum i Liceum im. Klementyny Hoffmanowej – w czwartek 21 czerwca o godz. 8.00;   Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego – w piątek 22 czerwca o godz. 8.00;    Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w niedzielę 24 czerwca o godz. 11.30. Serdecznie Dziękujemy Panu Bogu, Dyrekcji Szkół, Katechetom, Wychowawcom i Nauczycielom za cały rok troski i ogromnej pracy dydaktycznej o powierzone im dzieci i młodzież w minionym roku szkolnym i katechetycznym.
  2.   Ks. Marcin serdecznie zaprasza w piątek 22 czerwca na Mszę św. o godz. 18.00 wszystkich lektorów, ministrantów i kandydatów na ostatnie spotkanie przed wakacjami. Obecność obowiązkowa, naprawdę wato będzie przyjść! [W tym czasie gra Nigeria przeciwko Islandii z grupy D – co można odżałować i obejrzeć później w powtórkach].

4.  W przyszłą niedzielę,  24  czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy serdeczne życzenia i zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.00.

5.  Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i w nauce w nadchodzącym tygodniu.