INFORMACJE  DUSZPASTERSKIE – 15 kwietnia 2018 r.

T R Z E C I A    N I E D Z I E L A    W I E L K A N O C Y

 

 

1.  Pod hasłem "Jestem za życiem!", dzisiaj w niedzielę 15 kwietnia ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia jako przypomnienie o potrzebie troski dla życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.

2.  Ks. Marcin zaprasza lektorów ministrantów i kandydatów na zbiórkę, w piątek 20 kwietnia, na Mszy św. godzinie 18:00.

3.  Organizujemy pielgrzymkę autokarową dla dzieci, które uczęszczały na nabożeństwa „ Drogi Krzyżowej”, w sobotę 21 kwietnia 2018. Wyjazd autokaru z pod kościoła od ul. E. Plater o godzinie 7;30 . Trasa wyjazdu to: Niepokalanów, Szymanów, sanktuarium Świętej Rodziny w Miedniewicach.  Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii  lub u ks. Marcina, są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy.

4.  Zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące  się do rocznicy I Komunii Św. oraz ich rodziców, za  tydzień 22 IV, na Mszę Św. o godzinie 11:30.

5.  Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i w nauce w nadchodzącym tygodniu.