INFORMACJE   DUSZPASTERSKIE – 14 stycznia 2018 r.

D R U G A    N I E D Z I E L A    Z W Y K Ł A

 

 

1.  Od jutra w Warszawie i województwie warszawskim rozpoczynają się ferie zimowe czas wyjazdów dzieci, młodzieży i rodziców na chwilowy odpoczynek na świeże powietrze. Z tego powodu na prośbę wielu parafian wizytę na czas ferii zawieszamy zostanie ona wznowiona 29 stycznia od poniedziałku. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i czwartek w godz. Od 16.00 do 17.30. Oczywiście w sprawach ważnych zgłaszamy się do księży każdego dnia po Mszy św. porannej lub wieczornej.

2.  W tym tygodniu obchodzimy: w środę 17 stycznia wspomnienie św. Antoniego Opata;   w piątek 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa.

3.  Od wielu lat w dniach od 18 do 25 stycznia rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan. Serdecznie zapraszamy na modlitwę o godz. 18.00.

4.    Życzymy wszystkim  obecnym na Mszy św. radosnego  przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego błogosławieństwa Bożego w pracy i w czasie ferii w nadchodzącym tygodniu.