INFORMACJE  DUSZPASTERSKIE – 12  lutego  2017 r.

S Z Ó S T A    N I E D Z I E L A   Z W Y K Ł A

 

 

  1. Od jutra w naszym województwie mazowieckim rozpoczynają się ferie, które będą trwały do 24 lutego. W tym czasie kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i w czwartek od godz. 16.00 do 17.30. Oczywiście w sprawach ważnych, księża są do dyspozycji parafian każdego dnia po Mszy św. o godz. 8.00 lub o godz. 18.00
  2. W dniu jutrzejszym 13 lutego o godz. 18 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pokutnego różańca fatimskiego, odprawiane tylko jeden raz w miesiącu i zakończone procesją eucharystyczną z najświętszym Sakramentem oraz statuą M.B. Fatimskiej i ze świecami tak jak w  sanktuarium w Fatimie. W tym roku z racji obchodów 100 lecia objawień Matki Bożej cały rok jest nazwany Rokiem Fatimskim. 
  3. We wtorek 14 lutego będziemy obchodzili święto św. Cyryla mnicha i św. Metodego, biskupa. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. 
  4. Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności i obfitego Bożego błogosławieństwa w pracy i na feriach w nadchodzącym tygodniu.