INFORMACJE     DUSZPASTERSKIE   12. XI.  2017 r.

TRZYDZIESTA  DRUGA  NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

 

  1. Jutro w dniu 13 listopada o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. i fatimski różaniec zakończony procesją eucharystyczną z Najświętszym Sakramentem i figurą M.B. Fatimskiej i ze świecami.
  2. Zapraszamy młodzież od III klasy gimnazjalnej, pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania na spotkanie  formacyjne, w czwartek 16 listopada o godzinie 17:00 , w Sali Roma wejście od ul. Św. Barbary.
  3. Ks. Marcin zaprasza  na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 15 XI o godzinie 19:00 w kancelarii parafialnej.
  4.  Zapraszamy na spotkanie formacyjne dzieci przygotowujące  się do pierwszej Komunii Św. oraz ich rodziców na Mszę Św. o godzinie 11:30, za  tydzień 19 listopada.
  5. Wypominki roczne za naszych Drogich Zmarłych przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej. Pierwsza z dwunastu  Mszy św. wypominkowych rocznych zostanie odprawiona  w poniedziałek 20 listopada o godz. 18.00. Czytanie imion i nazwisk naszych zmarłych przeplatanych modlitwą różańcową  rozpocznie się od godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  6. Życzymy wszystkim obecnym na Mszy św. radosnego przeżywania  Dnia        Pańskiego  oraz  wszelkiej  pomyślności  i  obfitego Błogosławieństwa Bożego w pracy i w nauce w nadchodzącym tygodniu.