INFORMACJE    DUSZPASTERSKIE  –  1  lipca   2018 r.

T R Z Y N A S T A   N I E D Z I E L A     Z W Y K Ł A

 

 

1.  W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 18.00 zostanie odprawione nabożeństwo eucharystyczne z procesją. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

2.  W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) kancelaria parafialna będzie czynna po południu: we wtorek i czwartek od godziny 15.30 – 17.30. Natomiast w bardzo ważnych sprawach kancelaryjnych prosimy o kontakt z księżmi  w zakrystii codziennie  po Mszy św. o godz. 8.00 lub 18.00.

3.  W lipcu i w sierpniu nastąpi zmiana układu Mszy św. w dni powszednie. Będą odprawiane o godz.: 6.30; 8.00 oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia o 17.45 natomiast Msza św. wieczorna o godz. 18.00. Msze św. w niedziele będą odprawiane bez zmian.

4.  W czasie wakacji z powodu mniejszej ilości księży spowiadamy w dni powszednie na 15 minut przed nabożeństwem, lub po Mszy św. Chętnych do spowiedzi zapraszamy.

5.  W tym tygodniu obchodzimy: 3 lipca we wtorek Święto św. Tomasza Apostoła;   5 lipca pierwszy czwartek miesiąca;   6 lipca wspomnienie Błog. Marii, Teresy Ledóchowskiej, Dziewicy, Patronki Dzieł Misyjnych w Polsce i pierwszy piątek miesiąca;  7 lipca przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Msze św. wotywne i świąteczne w tym tygodniu.

6.  Życzymy wszystkim obecnym radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz wszelkiej pomyślności w pracy i na wakacjach w nadchodzącym tygodniu.