Ośrodek wypoczynkowy Marzenie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
34-500 Zakopane
ul. Stara Pardałówka 1
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 18 20 157 76
Telefon komórkowy: 608 105 995
Strona www: https://marzenie-zak...


Ocena: 0

Dużo stresu? Brak czasu dla siebie? Pora odpocząć i postawić na zdrowy wypoczynek w górach! Ośrodek wypoczynkowy "Marzenie" spełni wszystkie potrzeby oraz życzenia najbardziej wymagających klientów.

W bogatej ofercie pensjonatu znajdują się turnusy rehabilitacyjne, pobyty zdrowotne oraz wypoczynkowe. Na pensjonariuszy czeka cudowny ośrodek, rodzinna atmosfera oraz wyjątkowy klimat. Na terenie pensjonatu "Marzenie" znajduje się plac zabaw, dlatego też jest to idealne miejsca na wyjazdy rodzinne. Specjalnie dla klientów została przygotowana unikatowa oferta, która pozwala na dostęp do strefy wellness, do dyspozycji gości jest sauna, siłownia, masaże, platforma wibracyjna. Obsługa pensjonatu zapewnia także wyjątkowe, swojskie posiłki na bazie lokalnych produktów. Zdrowy wypoczynek to również najwyższej jakości usługi rehabilitacyjne z doświadczonymi oraz wykształconymi specjalistami. Ośrodek został wyposażony w najlepsze sprzęty oraz najnowocześniejszą aparaturę. Turnusy rehabilitacyjne są organizowane także dla dzieci. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, wsparcie oraz życzliwość. Celem pensjonatu "Marzenie" jest zadowolenie gości, dlatego też personel dokłada wszelkich starań, aby pobyt w ośrodku był wyjątkowy oraz przyjemny. Na życzenie klientów organizowane są wycieczki krajoznawcze oraz spacery po górach. Zdrowy wypoczynek w górach to liczne zajęcia ruchowe, integracyjne oraz niezwykła moc atrakcji dla każdego z gości.

Kompleks Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Marzenie" położony jest w Zakopanem, przy Starej Pardałówce 1, z ośrodkiem można kontaktować się telefonicznie pod numerem: 608105995, 604705507 lub mailowo: marzenie@marzenie-zakopane.pl. Czas na zdrowy oraz przyjemny wypoczynek w malowniczym i przyjaźnie nastawionym ośrodku "Marzenie", zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze! Ośrodek "Marzenie" to wyjątkowe miejsce, które jest otwarte dla wszystkich.

Wyświetleń: 1159
Komentarze