GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
E-mail: adm@adm.pl
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt serwisu smartfonów oraz MacBooków. To lokalizacja, gdzie dobrze jest się wybrać z problemem zalanego telefonu. Także iPady i inne urządzenia firmy Apple można z powodzeniem serwisować w Go Repair. Pomoc serwisu może być w sytuacji zalania wodą urządzenia - co zdarza się wcale nie tak rzadko. Pracownicy firmy pomogą gdy wystąpią problemy z baterią - najczęstszą przyczyną napraw smartfonów.

Łatwe śledzenie postępów naprawy

Udanie się do Go Repair pozwala mieć informacje o naprawie cały czas aktualne - można śledzić, co dzieje się z naszym sprzętem. Oddanie swojego telefonu do punktu serwisowego może dać się zrealizować bez opuszczania domu i wygodną metodą - trzeba zaznaczyć taką zakładkę, zapakować szczelnie sprzęt i oddać pracownikowi firmy kurierskiej. Dobrze mieć świadomość, że Go Repair przed wysłaniem już działającego tabletu zawsze je sprawdza. Daje to większą pewność, że naprawa się udała.

Przyjazna strona internetowa i blog firmowy

Firma Go Repair posiada na tematycznym blogu firmowym mnóstwo przydatnych treści. Dostarczają one przyjazne dla każdego rozwiązania dotyczące użytkowania laptopów i awarii, które nierzadko w nich występują. Można dowiedzieć się jak bezpiecznie oczyszczać laptop z zanieczyszczeń, jakie każdego dnia się na jego powierzchni gromadzą. To ważne, ponieważ są one niebezpieczne dla zdrowia.

Naprawa urządzeń wielu marek

Go Repair zajmuje się naprawą smartfonów i notebooków popularnych firm takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo, a także Apple. Specjaliści są zaznajomieni z tymi urządzeniami o bardzo dawna - zdobyli więc pokaźne doświadczenie w tym obszarze. Pomimo to w dalszym ciągu poszerzają zakres informacji. Najnowsze smartfony są przez ekipę Go Repair także znane - warto więc zaufać tej firmie i powierzyć jej swój telefon.

Wyświetleń: 1773
Komentarze