FitKick Artur Caba
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-150 Kraków
Armii Krajowej 25
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 531753590


Ocena: 0

Kondycja ruchowa jest niezbędna każdemu. Oddziałuje na samopoczucie i zdrowotność. Człowiek nie powinien cały czas przyjmować jednej pozycji - przykładowo siedzącej. Z tego powodu pracownicy w korporacjach muszą troszczyć się trenować regularnie. To pozwoli im zachowanie harmonii fizyczności i umysłu. Mało ruchu i nieodpowiednie, głęboko zakorzenione rutyny związane z jedzeniem mogą prowadzić do zbyt dużej masy ciała. To, z kolei jest częstą przyczyną problemów ze zdrowiem. Warto wybrać się na spotkanie z trenerem personalnym Arturem Cabą, on pobudzi nas do poprawy przyzwyczajeń i odrobinę aktywności do naszego planera.

FitKick Artur Caba zachęca do dbania o prawidłowy wygląd ciała. Zwykle blokują opinie, że nie damy rady. Nie trenujemy często, ponieważ brakuje bodźca, który by dał motywację. Nie potrafimy wyznaczać sobie targetów poza pracą. Artur Caba wesprze w uzyskaniu wyglądu o którym marzymy i oprócz tego trening, który na stałe dołączy do planu dnia.

Systematyczne ćwiczenia to pierwszy element celu. Trener FitKick dopasuje stopień trudności do kondycji i preferencji zainteresowanego. Aktywność fizyczna może dawać poczucie szczęścia, bo aktywuje hormony szczęścia. Artur Caba rozpoczyna pracę od rozmowy z osobą, która do niego się zgłasza. Zyskuje fakty o stanie zdrowia i stylu życia. Ważne jest, by ćwiczenia dobierać do osoby. Zróżnicowane są oczekiwania - pierwsi chcą zrzucić kilogramy pozostali formować ciało.


To co jemy, odgrywa niebagatelną rolę, gdy pragniemy zachować zgrabną sylwetkę i dobre samopoczucie. Artur Caba przygotowuje jadłospisy dopasowane do wymagań organizmu. Zestaw specjalnej diety i sportu może dawać świetne rezultaty. FitKick oferuje motywację w modyfikacji jadłospisu. Zrzucanie wagi stanie się skuteczne i zdrowe. Skonsultujesz się z nim przez stronę www i telefonicznie.


Wyświetleń: 1090
Komentarze