Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
32-300 Olkusz
Ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby pomagać przedsiębiorstwom w zmniejszeniu rachunków za energię elektryczną oraz gaz ziemny. Samodzielna ekipa obeznanych w temacie doradców, wspiera w wyborze najrozsądniejszej kosztowo umowy. Misją instytutu stało się to, aby przedsiębiorstwa mogły zoptymalizować swoje wydatki. W szczególności chętnie wybierane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany taryfy z codzienną pracą firmy. Instytut stale się rozwija i dąży do pozyskania dużego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz wypracowania sobie statusu jednostki badawczo rozwojowej.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka łatwa, jak w przypadku „elektryczności”. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - zmieniają się czynniki, które trzeba brać pod uwagę. Wymagana stałość i inna specyfika warunków umowy, nie utrudnia analitykom IRE w spełnieniu oczekiwań klientów. Specjaliści pomagają firmom ograniczyć wydatki i wybrać najtańszego sprzedawcę gazu.

To naturalne, że ogromne przedsiębiorstwa wykorzystują dużo energii elektrycznej i niemało za to płacą - w skali kwartału robi się z tego pokaźna sumka. Wybór korzystnej taryfy dopasowanej do indywidualnych wymagań może wpłynąć na budżet firmy przedsiębiorstwo i zatrzymać w nim spore kwoty.

Niewiele osób wie, że firma, która dostarcza nam prąd, zależy od tego, w jakiej części kraju się żyje. Oznacza to, że tak jak o operatorze telefonii także da się zdecydować - od jakiego dostawcy mamy prąd w gniazdku. Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych dostawców - co pozwala płacić sporo mniej za ogrzewanie i inne media. Zebranie w jednym miejscu wielu dostępnych taryf, bardzo ułatwia wybór. Umożliwia to bycie skrupulatnie liczącym wydatki i odpowiedzialnym konsumentem.

W przypadku wyboru nowego dostawcy gazu ziemnego - również ważne jest poznanie wszystkich opcji. Dobra rada analityka energetycznego może okazać się sporym ułatwieniem, szczególnie dla managerów firm niemających praktyki w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu często okazują się zdumiewająco wysokie.

Specjaliści w zakresie doradztwa energetycznego proponują najbardziej wydajną instalację fotowoltaiczną, która umożliwi samodzielne produkowanie prądu przez firmę, co pozwoli generować oszczędności. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się też negocjowaniem najlepszej opcji cenowej i szukaniem błędów w obecnych taryfach klienta.

Instytut Rozwoju Energii to firma, której można zaufać w kwestii wyboru nowej taryfy energetycznej dla różnego rodzaju zakładów produkcyjnych. Darmowa analiza i pełna zaangażowania pomoc we wdrożeniu lepszych rozwiązań - to tylko kilka aspektów, za które doceniany jest Instytut. Twoja firma też może sporo zaoszczędzić!

Wyświetleń: 2442
Komentarze