Matt Remay Group
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 608-591-907
E-mail: booking@mattremaygroup.pl
Strona www: https://mattremaygro...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Matt Remay Group to muzycy, którzy współpracują przy tworzeniu różnych aranżacji muzycznych na wesela. Oferują również przyjęcia weselne z konferansjerami i DJ-ami. Muzyka z nośników cyfrowych wzbogacona jest o melodie grane na żywo na instrumentach. Nowożeńcy mogą wybierać spośród saksofonów, skrzypiec, trąbek, bębnów i dud. Można również wybrać opcję, która obejmuje aranżację muzyczną wesela z DJ + wokalistki. Jest to często wybierana opcja na weselach międzynarodowych, dlatego pary planujące tego rodzaju ślub są grupą docelową oferty Matt Remay Group.

Zespół muzyków zajmie się organizacją Waszego ślubu kościelnego, aby był to niezapomniany dzień dla Pary Młodej, ich rodzin i zaproszonych gości. Wiele par decyduje się na muzykę na żywo, ponieważ wywołuje ona emocje i dostarcza chwil radości i wzruszeń. Instrumenty tworzą zaskakujący efekt i dodają charakteru uroczystości. Skrzypce i śpiew sopranowy tworzą niepowtarzalny klimat pełen elegancji. Można wybierać z repertuaru utworów operowych i popularnych piosenek weselnych. Panny młode, które pragną indywidualności w swoim ślubie, wybierają muzykę, która jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyły. Ponieważ każdy szczegół jest ważny, na stronie Matt Remay Group można obejrzeć i posłuchać niektórych pełnych aranżacji. Jest też lista przykładowych piosenek, które są odpowiednie na daną okazję, czyli powiedzenie sobie "Tak".

Konferansjerzy to osoby, które wiedzą jak perfekcyjnie przeprowadzić wesele, zapowiadając ważne momenty i dbając o dobrą zabawę gości. Większość osób uczestniczących w przyjęciu weselnym instynktownie wie, kiedy nadszedł czas na tort i tradycyjne podziękowania dla rodziców, ale zapowiadanie tych momentów może uczynić je jeszcze bardziej spektakularnymi. Zadaniem konferansjera jest podkreślenie wyjątkowości najważniejszych momentów podczas wesela. Wielu Parom Młodym zależy, by wszystko przebiegało zgodnie z porządkiem i spokojnie, dlatego potrzebują osoby, która będzie prowadziła przyjęcie.

Grupa Matt Remay oferuje innowacyjne połączenie muzyki z płyt i muzyki na żywo. Saksofony i trąbki zaakcentują melodie jazzowe, góralskie piszczałki uwydatnią utwory ludowe, a bębny zapewnią melodie etniczne. Nie musisz wybierać między DJ-em a zespołem na żywo, ponieważ możesz mieć obie te rzeczy naraz. Z Matt Remay Group otrzymujesz to, co najlepsze z obu światów. Muzyka weselna jest świetna do tańca, ale chcesz również, aby brzmiała dobrze w uszach podczas rozmowy i jedzenia. Grupa Matt Remay zapewni odpowiedni balans brzmienia, ponieważ ma do zaoferowania gościom weselnym zarówno energiczne, jak i wolniejsze utwory.

Wyświetleń: 218
Komentarze