Agencja Reklamowa Totalna Reklama
Informacje
Lokalizacja
Mazowieckie
05-082 Stare Babice
ul. Osiedlowa 90
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 882 921 041
Strona www: https://totalnarekla...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0
Totalna Reklama to agencja reklamowa specjalizująca się w oklejaniu samochodów dla firm i osób prywatnych. Może ozdobić Twój samochód logo Twojej firmy lub stworzyć ciekawe efekty wizualne na Twoim prywatnym samochodzie. Nakładane są specjalne folie, które zmieniają kolor karoserii. Chronią samochód przed promieniami UV, zarysowaniami i odpryskami.

Naklejki reklamowe na samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych są bardzo skuteczne, Totalna Reklama oferuje takie usługi dla wszystkich rodzajów firm. Umieszczając na samochodach firmowych swoje dane kontaktowe, logo i nazwę firmy, pojazd stanie się rozpoznawalny lokalnie i poza granicami swojego województwa. Wiele firm stało się znanych dzięki reklamie na swoich pojazdach. Należą do nich wypożyczalnie samochodów, dealerzy samochodowi, transportowe, logistyczne i spedycyjne. Firmy kurierskie i telekomunikacyjne również mogą reklamować się na samochodach. Ponieważ są one zaparkowane w całym mieście, są widoczne dla wielu osób.

Reklama samochodowa to rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych firm. Folia na samochodzie może być tylko logo firmy lub może zawierać pełną nazwę i adres. Zdobienia mogą być niepozorne, jak na przykład niewielkie naklejki na drzwiach samochodu, lub ogromne, zajmujące całą naczepę ciężarówki. Z usług Totalnej Reklamy mogą korzystać zarówno małe firmy, takie jak lokalne serwisy naprawcze i firmy budowlane, jak i duże przedsiębiorstwa posiadające wiele pojazdów firmowych.

Oprócz oklejania aut Totalna Reklama oferuje również klasyczne promocje firmowe, takie jak plakaty i roll-upy. Billboardy, umieszczane na chodnikach i ścieżkach między budynkami, są również przydatne jako hasła reklamowe lub jako miejsce motywujące do odwiedzenia siedziby firmy. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji klienta. Jedno jest pewne: Totalna Reklama pomoże wybrać najodpowiedniejszą strategię marketingową i przygotuje wysokiej jakości materiały reklamowe.
Wyświetleń: 717
Komentarze