Kancelaria Adwokacka Proniewski Przybyłka
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-302 Kraków
ul. Konopnickiej 5/4
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 345 56 94
Strona www: https://ppsc.pl/


Ocena: 0

Kancelaria Adwokacka Piotra Proniewskiego i Leszka Przybyłki mieści się w samym sercu Krakowa, przy ulicy Konopnickiej 5. Oprócz właścicieli, którzy są prawnikami z wiedzą, pasją i doświadczeniem, Kancelarię tworzą starannie dobrani profesjonalni prawnicy i aplikanci (adwokaci i radcowie prawni), co sprawia, że usługi Kancelarii są szerokie i kompleksowe.

Pracownicy kancelarii specjalizują się w obsłudze nieruchomości, hotelarstwa i turystyki, e-commerce, IT, start-upów, mediów, edukacji, sektora handlowego i usługowego. Jeśli macie klient ma problem prawny, który mieści się w którymś z powyższych obszarów, może skontaktować się z Kancelarią i zapytać o ofertę współpracy - także w ramach korzystnego abonamentu prawnego.

Pomoc dostępna jest także w takich dziedzinach prawa jak prawo pracy, prawo podatkowe, prawo spółek, prawo własności przemysłowej, prawo handlowe, prawo upadłościowe itp. Przedstawiciele kancelarii Proniewski Przybyłka są również w stanie reprezentować klientów w sporach prawnych z zakresu prawa handlowego.

Warto wybrać tę Kancelarię przede wszystkim przez wieloletnie doświadczenie, które sprawia, że jest ona wyjątkowo skuteczna. Dzięki swojej pasji zawodowej jej pracownicy nie boją się trudności, chętnie podejmują się trudnych i skomplikowanych spraw, rozumieją każdego klienta i są zdeterminowani, by wspólnie z nim dążyć do osiągnięcia zamierzonego celu. Nieważne czy chodzi o założenie nowej firmy, zmianę formy prawnej już istniejącej spółki czy ogłoszenie upadłości - warto skontaktować się z doświadczonym prawnikiem.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, zakresie działalności Kancelarii warto odwiedzić stronę internetową ppsc.pl. Alternatywnie można się z nią skontaktować telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Dokładne dane kontaktowe można znaleźć na wyżej wymienionej stronie internetowej.

Wyświetleń: 436
Komentarze