Kancelaria Nartowski Trojanowska
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31-144 Kraków
ul. Biskupia 20/2
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 631 08 65
Telefon komórkowy: kancelaria@ntadwokaci.pl
Strona www: https://adwokaci-nt....


Ocena: 0

Kancelaria Nartowski i Trojanowska oferuje stałą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym również zagranicznych. Świadczy również bardzo kompleksową pomoc prawną, między innymi w zakresie rejestracji spółek polskich oraz zagranicznych. Pomoże w zakładaniu indywidualnej działalności gospodarczej, która obejmuje również asystę przy skomplikowanych czynnościach notarialnych oraz otwieraniu rachunku bankowego.

Bogata oferta

Oferta kancelarii skupia się również na kompleksowej obsłudze osób fizycznych, firm i większych działalności gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Z usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Nartowski Trojanowska mogą korzystać osoby w różnych sytuacjach życiowych.

Porada prawna może okazać się kluczem do rozwiązania wielu problemów. Dlatego też nigdy nie warto zwlekać i najlepiej jest szukać pomocy, jak tylko pojawi się taka konieczność. Kancelaria Nartowski i Trojanowska oferuje stałą obsługę podmiotów gospodarczych, w tym również zagranicznych. Świadczy również bardzo kompleksową pomoc prawną, między innymi w zakresie rejestracji spółek polskich oraz zagranicznych. Pomoże w zakładaniu indywidualnej działalności gospodarczej, która obejmuje również asystę przy skomplikowanych czynnościach notarialnych oraz otwieraniu rachunku bankowego.

Wsparcie kancelarii

Do usług świadczonych przez adwokatów należą m.in.: sporządzanie i analiza umów, reprezentowanie klientów przed organami prawa czy asysta w czynnościach notarialnych. Adwokaci współpracują z klientami indywidualnymi i podmiotami gospodarczymi. Pomagają przejść przez bardzo trudny proces, jakim jest rozwód czy podział spadku po śmierci bliskiej osoby. Z kolei osoby zamierzające założyć firmę mogą zasięgnąć porady w zakresie rejestracji spółki, otwierania rachunku bankowego czy reprezentacji spółki przed właściwymi organami działalności publicznej.

Wyświetleń: 497
Komentarze