PIX Agency
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-716 Kraków
ul. Gromadzka 101, lok. 105 (wejście A)
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 692 072 288
E-mail: kontakt@pixagency.pl
Strona www: https://pixagency.pl...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Fotografia produktowa jest bardzo popularna w dzisiejszych czasach, ponieważ często sprzedajemy poprzez obrazy. Pix Agency ma ekspertów w tej dziedzinie, którzy wykonają dla Ciebie idealne zdjęcia biznesowe. Mogą to być zdjęcia produktów, usług, wnętrza Twojego gabinetu (gdy jesteś fitoterapeutą) i wiele innych.

Pix Agency oferuje wysokiej jakości profesjonalne zdjęcia biznesowe i usługi fotograficzne dla firm i startupów. Pomoże Ci wyróżnić się w mediach społecznościowych i wzmocnić autorytet Twojej strony internetowej, dając Twojej firmie profesjonalne zdjęcie, które zobaczy setki osób. Pix Agency korzysta z najnowszych technologii, aby mieć pewność, że za każdym razem robi najlepszy możliwy obraz.

Kluczem w pracy fotografa jest zaangażowanie. Większości fotografów trudno jest poświęcić wiele godzin uwagi jednemu obiektowi, ale to jedyny sposób na uzyskanie naprawdę wyjątkowych rezultatów. Często proces ten można przyspieszyć - doświadczenie osoby, która wykonuje zdjęcie, pozwala jej tworzyć doskonałe ujęcia, nie tracąc czasu na nieudane próby.

Musisz być świadomy, że zdjęcia firmowe to świetny sposób na pokazanie osobowości i misji Twojej firmy. Pix Agency wykracza poza prosty headshot (zdjęcia portretowe) ii oferuje pełną gamę opcji sesji zdjęciowych dla Twoich pracowników. Otrzymasz wybór zdjęć z sesji, w tym obrazy w wysokiej rozdzielczości do materiałów marketingowych, mediów społecznościowych i Twojej witryny.

Jesteś przekonany, że profesjonalna sesja zdjęciowa to coś, czego potrzebuje Twoja firma? Dane kontaktowe do Agencji Pix znajdują się na stronie internetowej pixagency.pl. Istnieje również możliwość odwiedzenia osobiście siedziby firmy. Firma współpracuje nie tylko z klientami z Krakowa i okolic, ale również ościennych do małopolskiego województw. O szczegółach współpracy warto porozmawiać telefonicznie lub osobiście.

Wyświetleń: 540
Komentarze