III Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
31 – 016 Kraków
ul. Sławkowska 20
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: (12) 422 - 12...
Telefon komórkowy: 690 - 583 - 779
E-mail: sekretariat@lod.krakow.pl
Strona www: http://www.lod.krako...


Ocena: 0

Prywatne liceum dla dorosłych w Krakowie jest idealne dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić wykształcenie średnie i przystąpić do matury, niezależnie od wieku i długości przerwy od nauki. Jeśli z jakichś powodów nie ukończyłeś szkoły średniej, Prywatne Liceum dla Dorosłych jest dobrym rozwiązaniem, aby zwiększyć swoje kompetencje i konkurencyjność na rynku pracy oraz poprawić poczucie własnej wartości.

Jeśli chcesz zdać maturę, to wybór liceum dla dorosłych jest dobrą decyzją. Zapisując się do tej szkoły średniej, masz gwarancję najwyższej jakości edukacji. Nauczyciele Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych to głównie absolwenci najbardziej znanych krakowskich uczelni, którzy są również egzaminatorami OKE. Dzięki temu wiedzą, na co zwrócić uwagę przygotowując uczniów do matury.

W ramach regularnego monitorowania postępów w nauce uczniowie piszą testy sprawdzające wiedzę w formie egzaminów śródsemestralnych i końcowych, które motywują uczniów do systematycznej nauki i umożliwiają sprawdzanie efektywności nauczania i kontrolowanie ich osiągnięć. Szkoła ta to miejsce do zawierania nowych znajomości, które są ważne na każdym etapie życia.

Ta szkoła dla dorosłych oferuje zajęcia w niepełnym wymiarze godzin w wybrane weekendy. Szczegółowy harmonogram zajęć jest opracowywany na początku roku akademickiego i umieszczany na stronie internetowej szkoły w obu terminach. Można pogodzić naukę do matury z pracą i życiem prywatnym.

Wszyscy pracownicy III Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Krakowie cenią sobie przyjazną atmosferę tego miejsca. Są bardzo wyrozumiali, ponieważ rozumieją, że aby zdobyć wykształcenie w długim okresie czasu, trzeba pogodzić je z pracą i życiem osobistym. Są tolerancyjni dla słuchaczy z innych krajów. Dyrekcja i pracownicy starają się, aby uczęszczanie na zajęcia było czymś, na co można się cieszyć, a nie przykrym obowiązkiem.

Wyświetleń: 2929
Komentarze