Gabinet Psychoterapii Terapia dla Ciebie
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-020 Kraków
ul. Wójtowska 9/7
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 790 79 88 99
Strona www: https://www.terapiad...


Ocena: 0

Terapia dla Ciebie to gabinet, który oferuje psychoterapię w problemach takich jak depresja, różnego rodzaju nerwice oraz zaburzenia odżywiania. Specjaliści pracujący w klinice charakteryzują się troskliwym, ale profesjonalnym podejściem do pacjentów. Jeśli ktoś z naszych bliskich nie radzi sobie z rozwodem, śmiercią współmałżonka lub dziecka, warto w porę zająć się tą sprawą. Gabinet Terapia dla Ciebie pomoże Ci wybrać odpowiednią pomoc, taką jak psychiatra czy psycholog. Nieważne, czy szukasz pomocy dla bliskiej osoby, czy dla siebie - w gabinecie Terapia dla Ciebie uzyskasz fachową pomoc i serdeczne wsparcie.

Gabinet ten oferuje psychoterapię osobom cierpiącym na fobie, lęki, chroniczny smutek, depresję, różnego rodzaju kryzysy i skutki traumy. Stawanie się świadomym przyczyn twoich lęków i wahań nastroju może być bardzo pomocne, gdy próbujesz przejąć kontrolę nad swoim życiem. W tym gabinecie, oprócz psychoterapii, można przystąpić do badania umiejętności psychologicznych wymaganych dla kierowców, instruktorów nauki jazdy i operatorów maszyn. Terapia dla Ciebie oferuje również doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób, które doświadczają braku spełnienia w pracy lub wypalenia zawodowego.

Wykwalifikowany personel dba o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie. Te dwa czynniki mają duży wpływ na skuteczność terapii. Spokojna i życzliwa atmosfera sprzyja budowaniu zaufania i pozytywnej relacji terapeutycznej, która jest ważnym elementem w leczeniu wielu schorzeń. Ważne jest, aby wiedzieć, że nawet jeśli leczenie zakończy się sukcesem, problemy mogą z czasem nawracać. W takim przypadku możesz liczyć na dodatkową konsultację w gabinecie. Wystarczy kontakt pod numerem telefonu 793 589 525 lub 790 79 88 99. W razie potrzeby, z konsultacji można również skorzystać, odwiedzając stronę internetową http://www.terapiadlaciebie.pl/.

Wyświetleń: 650
Komentarze